Odvaděče kondenzátu JORC

Všeobecný prospekt odvaděčů kondenzátu JORC PDF 233 kB


SMART GUARD PRO
podrobné technické údaje

Odvaděče SMART GUARD PRO jsou vhodné pro všechny druhy odvádění kondenzátu. Jedná se o automatické elektronicky ovládané odvaděče vybavené uzavíracím ventilem a ochraným sítkem proti zanesení, které pracují při provozním přetlaku 0-16 barů.


[ nahoru ]

NUFORS
podrobné technické údaje

Technický list  (161 kB)
Odvaděče NUFORS jsou vhodné pro všechny druhy odvádění kondenzátu. Jedná se o odvaděče ovládané pneumaticky, které pracují při provozním přetlaku 0-16 barů.


[ nahoru ]

Odvaděče kondenzátu MAGY
podrobné technické údaje

Odvaděče MAGY jsou vhodné pro odvádění kondenzátu z filtrů stlačeného vzduchu. Jedná se o automatické odvaděče, které nemají žádné ztráty stlačeného vzduchu během cyklu odvádění kondenzátu. Pracují na principu magnetických sil bez potřeby el. energie a při provozním přetlaku 0-16 barů.


[ nahoru ]

Odvaděče kondenzátu OPTIMUM
podrobné technické údaje

Odvaděče OPTIMUM jsou vhodné pro všechny druhy odvádění kondenzátu. Jedná se o odvaděče vybavené časovým ovládáním, které se dodávají pro provoz při přetlaku do 16 barů (standard), do 350 barů (HP) a do 400 barů (S).


[ nahoru ]

Odvaděče kondenzátu COMBO
podrobné technické údaje

Odvaděče COMBO jsou vhodné pro všechny druhy odvádění kondenzátu. Jedná se o odvaděče vybavené časovým ovládáním, uzavíracím ventilem a ochraným sítkem proti zanesení, které pracují při provozním přetlaku 0-21 barů.  • Chlazení
  • Vytápění

© Veskom 2007-2008